Witam serdecznie na stronie internetowej mojego gabinetu!

"Jeśli nie mogę przejść przez jedne drzwi - przejdę przez inne, albo stworzę nowe. Coś wspaniałego stanie się, bez względu na to, jak ciemna jest chwila obecna."
Joan Rivers
Anna Wojciuszkiewicz. Prywatny Gabinet Psychologiczny
mgr psych. Anna Wojciuszkiewicz - psycholog, psychoterapeuta

Jest to miejsce przyjazne osobom szukającym wsparcia profesjonalnego w przezwyciężaniu trudności psychologicznych oraz pomocy w sprostaniu wyzwaniom natury osobistej, jak i zawodowej.

Cieszę się, że moim przywilejem na co dzień jest praca w charakterze psychologa, psychoterapeuty, dzięki której towarzyszę wielu ludziom w odkrywaniu w nich tego, co mają w sobie najlepsze, a z czego z różnych powodów często nie korzystają. Rozpoznanie blokujących ich trudności, świadomość potrzeb oraz ich akceptacja są na ogół punktem wyjścia do kreowania rozwiązań oraz dokonania pozytywnych zmian w życiu.

W moim gabinecie ważne jest zaufanie i szacunek dla indywidualności każdego człowieka i "opowieści" z którą przychodzi. W związku z tym dopasowuję sposób pracy do osobowości i określanych przez Klienta celów terapeutycznych.Korzystam z różnych metod i technik w ramach dobrze naukowo opisanej pomocy psychologicznej oraz integrując różne podejścia psychoterapeutyczne.

Zapraszam do kontaktu ze mną,
Anna Wojciuszkiewicz