Witam serdecznie na stronie internetowej mojego gabinetu!

"Jeśli nie mogę przejść przez jedne drzwi - przejdę przez inne, albo stworzę nowe. Coś wspaniałego stanie się, bez względu na to, jak ciemna jest chwila obecna."
Joan Rivers
Anna Wojciuszkiewicz. Prywatny Gabinet Psychologiczny
mgr psych. Anna Wojciuszkiewicz - psycholog polsko- i niemieckojęzyczny

Jest to miejsce przyjazne osobom szukającym wsparcia profesjonalnego w przezwyciężaniu trudności psychologicznych oraz pomocy w sprostaniu wyzwaniom natury osobistej, jak i zawodowej.

Cieszę się, że moim przywilejem na co dzień jest praca w charakterze psychologa, terapeuty, dzięki której towarzyszę wielu ludziom w odkrywaniu w nich tego, co mają w sobie najlepsze, a z czego z różnych powodów często nie korzystają. Rozpoznanie blokujących ich trudności, świadomość potrzeb oraz ich akceptacja są na ogół punktem wyjścia do kreowania rozwiązań oraz dokonania pozytywnych zmian w życiu.

W moim gabinecie ważne jest zaufanie i szacunek dla indywidualności każdego człowieka i "opowieści" z którą przychodzi. W związku z tym dopasowuję sposób pracy do osobowości i określanych przez Klienta celów terapeutycznych.Korzystam z różnych metod i technik w ramach dobrze naukowo opisanej pomocy psychologicznej oraz integrując różne podejścia psychoterapeutyczne.

Wedle życzenia oferuję Państwu jako psycholog moje usługi również w języku niemieckim.

Zapraszam do kontaktu ze mną,
Anna Wojciuszkiewicz


Als Diplom-Psychologin in Breslau biete ich Ihnen meine Dienstleitungen auch in der deutschen Sprache, flexibel nach Ihren Wünschen an. Gerne stehe ich Ihnen für ein unverbindliches Erstgespräch zur Verfügung. Ich freue mich auf Ihren Kontakt!